Kalite kontrol

Kalite kontrol
Bu fiyat yanında bir makine tedarikçi seçerken dikkate almanız gereken başka bir en önemli şey makine kalitesidir. Bir kaliteli makine iyi bir yatırım hak ediyor.
ALTI nedenlerle neden KAIDE makine daha fazla daha iyi:
1) ileri teknoloji ve yüksek hızlı boru Makinası ve teknoloji destek ortağı Çin yüksek Pekin Kimyasal Teknoloji Üniversitesi ile çok katmanlı kompozit boru Makinası için özellikle pratik deneyim bol güçlü Ar- Ge ekibi.

2) tüm mekanik parçalar tasarlanmış ve kendimizi yüksek hassas CNC makine ve bu makine işletmek, istenen en az 3 yıl ilgili çalışma becerileri işçiler aracılığıyla işlenen tarafından üretilmiştir, emin olmak için her titizlikle denetimli ve kontrollü bir parçasıdır.

Paslanmaz çelik 3) tüm Çin ünlü çelik gruptan satın alınır. SIEMENS, ABB, INOEX, SCHNEIDER vb gibi tüm kullanılan uluslararası marka elektrik öğeleri gibi dış kaynak bölümleri vardır.

4) katı satır test çalıştıran makineleri mükemmel olarak garanti çalıştığından emin olmak için makine teslim edilmeden önce yapılır.

5) deniz aşırı yükleme ve üzüntülerin hiçbir işlem deneyimi ortadan kaldırmak için eğitim hizmetleri.

Ayrıca yedek parça ve teknik Kılavuzu ile desteklemek için 6) daha iyi satış sonrası hizmet. Tüm teknik çizimler arşivlenen belgeler olarak kaydedilmiş olan hızlı tepki güvence altına almak için onun izlenebilirlik sigortalanır ve uygulanabilir çözüm her müşterinin konularda daha fazla üretim oluşur.