Yüksek Hızlı PE-RT Boru Üretim Hattı
Yüksek Hızlı PE-RT Boru Üretim Hattı
Ürün ayrıntıları

Yüksek Hızlı PE-RT Boru Üretim Hattı


Yüksek hızlı PE-RT boru hattı, tamamen bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip, şirketimiz bağımsız tasarım olan, özel olarak tasarlanmış yüksek verimli, beş bölmeli vidalı ve namluyu benimser.
● Gravimetre sistemi


Bu PE-RT boru üretim hattında yüksek hassas Gravimetre kontrol sistemi uygulanmaktadır.

◎ Boru ağırlığının sabitliğini gerçekleştirmek için metre başına boru ağırlığının ve ekstrüzyon çıkışının ölçülmesi ve hesaplanması ve hassas kontrolü için kullanılır.

◎ Bu sistemin uygulanması, çalıştırma süresini kısaltabilir, üretilen boru kalitesini iyileştirebilir ve hammaddeyi kurtarabilir.


● Kafa kafası

◎ Bu PE-RT boru yapım makinesinin özel olarak tasarlanmış spiral basınçlı depo kafası, ekstrüzyon basıncının ani dalgalanmalarını etkili bir şekilde aşmakta,

◎ Malzemelerin yüksek hızlı ve sabit basınçlı ekstrüzyonunu gerçekleştirmek.


● Otomatik Bobinleyici

Bu PERT boru makinesinin otomatik çift çalışma pozisyonlu boru bobini örtüsü, ayarlanmış uzunluk, otomatik kesme ve bobinaja göre otomatik makara değiştirmeyi gerçekleştirebilir.

◎ Servo ile kontrol edilen yüksek hassas traversleme cihazı ve gerginlik kontrol cihazı.

◎ SIEMENS PLC bağımsız kumanda.


● Siemens PLC kontrol sistemi  

◎ PERT boru yapmak için üretim hattı orijinal yeni nesil PLC kontrol sistemini benimser.

◎ Yüksek devirli senkron kontrol ve güvenilir çalışmayı sağlayan, çok noktalı kapalı çevrim kontrol sistemini benimser.


● Diğer İşlevler

◎ Bazı yardımcı makine eklendi, PERT boru üretim hattı üç katmanlı veya beş kat EVOH / PERT boru üretebilir.Kaide Makina, Çin'de tanınmış yüksek hızlı PE boru üretim hattı üreticilerinden biridir ve elbette buna sahip olmaya değerinizdir. Fabrikamızdan rekabetçi fiyatlarla toptan yüksek hızlı pe-rt boru üretim hattına hoş geldiniz.
Sorgulama