PP Slient boru Makinası
PP Slient boru Makinası
Ürün ayrıntıları

Kaide makine iyi bilinen PP slient boru makine üreticileri Çin biridir ve mutlaka vardır bir sahip olmaya değer. Toptan PP sessiz boru Makinası için hoş geldiniz, susturma PP boru hatları, PP boru makinesi, PP boru extruderler, PP boru ekipman bizim fabrika uygun bir fiyata.

PP süper sessiz drenaj boru hattı ekstrüzyon verimli bir şekilde sağlamak ve Ekstruder servis ömrünü artırmak için özel tasarlanmış yüksek verimli Ekstruder viskoelastik PP malzeme, ses emici için benimser.


Satırı modeli

ScrewDiameter

L/D

Üretim kapsamı

ProductionSpeed

NominalPower

SJ-65

Ф65 / 50mm

33/33:1

Ф50 - 110mm

280kg/h

128KW

SJ-80

Ф80 / 65mm

33/33:1

Ф50 - 200mm

450kg/h

187KW


● Co-ekstrüzyon kalıp kafa

◎Special tasarlanmış ayarlanabilir Co-ekstrüzyon kalıp bu PP sessiz boru hattı eşsiz patentli Ürünlerimiz başkanıdır. Hızlı bir şekilde bile üç kompozit plastik katman ve ideal kalınlıkta, Ekstruder hızını ayarlamanız gerek yok olsun emin olun.

● Boru imal

◎The gürültü azaltma bu borunun dökme demir boru iyidir, hatta mevcut piyasa UPVC drenaj boru hakim. Kapalı su gürültü bırakarak 45dB azdır.

◎It gibi yorgunluk gücü, yüksek sıcaklık deformasyon direnci, yaşlanma direnci ve diğer benzersiz performans eğilme direnci avantajlar şu da var,

Yaygın olarak kullanılan ofis binaları, okullar, oteller, yüksek katlı konut, hastaneler, bakım evleri, spa ve banyo yer vb yüksek sıcaklık atık su drenaj ◎Being.

● PLC kontrol sistemi

◎The PP ses yalıtımlı oluktan satır çalıştı yeni nesil tüm hattı yüksek hızlı senkron denetim ve onun kararlı andamp sağlamak Siemens PLC programlanabilir bilgisayar kontrol sistemi benimser; güvenilir koşma.

Sorgulama