Çin Poliüretan Köpüren İzolasyon Boru Makinesi Satılık
Çin Poliüretan Köpüren İzolasyon Boru Makinesi Satılık
Ürün ayrıntıları

Poliüretan Köpüren İzolasyon Boru Üretim Hattı


Bu Poliüretan Isı Koruma Borusu Üretimi, KAIDE Ar-Ge ekibi tarafından araştırılan bir adım süreç teknolojisini ele alıyor ve birçok zorluğun üstesinden gelmiş bulunuyor. Bu hat, yaygın olarak petrol, kimya, merkezi ısıtma sistemi, belediye mühendisliği vb alanlarında uygulanan PE ısı koruma borusunun imalatı içindir.

  Extruder

Bu Poliüretan Köpüren Boru Yapma Makinesi, yüksek verimli, istikrarlı ve yüksek hat hızını temin eden özel olarak tasarlanmış vida ve namluyu benimser; Sert poliüretan tabaka iç boru ve dış koruma HDPE katmanı arasında oda içine, poliüretan köpük plastik sıvısı kullanılarak köpürme makinesi ile " boru içinde köpürme teknolojisi " adı verilen direk olarak enjekte edilir .

  Kalıp Kafası

Köpük yapan boru yapma makinesi, yüksek hızda ekstrüzyon ve boru kalitesinin istikrarını sağlayan özel olarak tasarlanmış kompozit kalıp kafasını kullanmaktadır.


  PLC Sistemi

  Poliüretan Köpük Kaplama borusunun üretim hattı yeni nesil Siemens PLC kontrol sistemini kullanıyor.

Yüksek devirli senkron kontrol ve güvenilir çalışmayı sağlayan, çok noktalı kapalı çevrim kontrol sistemini benimser.

Uzaktan kumanda işlevini yurtdışı müşteri için gerçekleştirebilir.


  Poliüretan Borunun Avantajları

  Boru ömrü, poliüretan malzemelerin özelliklerinden dolayı, sıcak su boru hattı değişiminin onarım ve bakım maliyetini büyük ölçüde azaltır.

Bu üç katmanı yapmak için, iç plâstik boru ve dış HDPE koruma katmanının boşluğuna, yeterli bağlanma kuvvetine sahip , 60kg / -80kg / m³ tam yoğunlukta dolgu: İç Plastik boru, Poliüretan köpürme Katmanı , Dış koruma HDPE katman ayrılmaz, mülkiyeti normal PO borudan çok daha iyi.

  Mükemmel ısıtma koruma performansı, termal kaybı, uygulama esnasında büyük enerji tasarrufu edebilen normal plastik borunun yalnızca% 5'i.

Sık Kullanılan Boru Spesifikasyonu

Şartname

Kimlik / OD (mm)

İç Boru (mm)

Dış HDPE Boru (mm)

Poliüretan

Kalınlık mm)

50 * 75

50 (mm)

75 (mm)

12.5 (mm)

50 * 90

50 (mm)

90 (mm)

20 (mm)

63 * 90

63 (mm)

90 (mm)

13.5 (mm)

63 * 110

63 (mm)

110 (mm)

23.5 (mm)

75 * 110

75 (mm)

110 (mm)

17.5 (mm)

90 * 160

90 (mm)

160 ° C (mm)

35 (mm)

110 * 160

110 (mm)

160 ° C (mm)

25 (mm)

160 x 200

160 ° C (mm)

200 (mm)

20 (mm)


Kaide Makina, Çin'deki satış üreticileri için iyi bilinen Çin poliüretan köpük izolasyon boru makinesinden biridir ve elbette ki bir makineye sahip olmaya değerinizdir. Fabrikamızdan rekabetçi fiyatlarla satılık toptan çini poliüretan köpük izolasyon boru makinasına hoş geldiniz.
Sorgulama