Poliüretan Köpüren İzolasyon Borusu Ekstrüzyon Hattı
Poliüretan Köpüren İzolasyon Borusu Ekstrüzyon Hattı
Ürün ayrıntıları

Bu Poliüretan Isı Koruma Borusu Üretimi, KAIDE Ar-Ge ekibi tarafından araştırılan bir adım süreç teknolojisini ele alıyor ve birçok zorluğun üstesinden gelmiş bulunuyor. Bu hat, yaygın olarak petrol, kimya, merkezi ısıtma sistemi, belediye mühendisliği vb alanlarında uygulanan PE ısı koruma borusunun imalatı içindir.

聚氨酯 发泡 生产 线 3.jpg

● Ekstruder

Bu Poliüretan Köpüren Boru Yapma Makinesi, yüksek verimli, istikrarlı ve yüksek hat hızını temin eden özel olarak tasarlanmış vida ve namluyu benimser; Sert poliüretan tabaka iç boru ve dış koruma HDPE katmanı arasında oda içine, poliüretan köpük plastik sıvısı kullanılarak köpürme makinesi ile "boru içinde köpürme teknolojisi" adı verilen direk olarak enjekte edilir.


● Kalıp Kafası

Köpük yapan boru yapma makinesi, yüksek hızda ekstrüzyon ve boru kalitesinin istikrarını sağlayan özel olarak tasarlanmış kompozit kalıp kafasını kullanmaktadır.


● PLC Sistemi

Poliüretan Köpük Kaplama borusu üretim hattı yeni nesil Siemens PLC kontrol sistemini kullanmaktadır.

Yüksek devirli senkron kontrol ve güvenilir çalışmayı sağlayan, çok noktalı kapalı çevrim kontrol sistemini benimser.

Uzaktan kumanda işlevini yurtdışı müşteri için gerçekleştirebilir.

聚氨酯 发泡 3.jpg


● Poliüretan Borunun Avantajları

Poliüretan malzemelerin özelliklerinden ötürü boru ömrü, sıcak su boru hattı değişiminin onarım ve bakım maliyetini büyük ölçüde azaltır.

Bu üç katmanı yapmak için, iç plastik boru ve dış HDPE koruma katmanı boşluğuna tam bir yapışma kuvveti ile tamamen dolduran katı poliüretanın yoğunluğu 60 kg / m³-80 kg / m³'tür: İç Plastik boru, Poliüretan köpürme Katmanı, Dış koruma HDPE katman ayrılmaz, mülkiyeti normal PO borudan çok daha iyi.

Mükemmel ısı koruma performansı, termal kayıp, uygulama esnasında büyük enerji tasarrufu edebilen normal plastik borudan sadece% 5'idir.

Sık Kullanılan Boru Özelliklerini

Şartname

Kimlik / OD (mm)

İç Boru

(mm)

Dış HDPE Boru (mm)

Poliüretan Kalınlığı mm)

50 * 75

50 (mm)

75 (mm)

12.5 (mm)

50 * 90

50 (mm)

90 (mm)

20 (mm)

63 * 90

63 (mm)

90 (mm)

13.5 (mm)

63 * 110

63 (mm)

110 (mm)

23.5 (mm)

75 * 110

75 (mm)

110 (mm)

17.5 (mm)

90 * 160

90 (mm)

160 ° C (mm)

35 (mm)

110 * 160

110 (mm)

160 ° C (mm)

25 (mm)

160 x 200

160 ° C (mm)

200 (mm)

20 (mm)

 


iletişim KAIDE.jpgKaide Makina, Çin'de tanınmış poliüretan köpük izolasyon boru ekstrüzyon hattı üreticilerinden biridir ve elbette buna sahip olmaya değerinizdir. Fabrikamızdan rekabetçi fiyatlarla toptan poliüretan köpük izolasyon boru ekstrüzyon hattına hoş geldiniz.
Sorgulama