PEXA EVOH İÇEREN boru Makinası
PEXA EVOH İÇEREN boru Makinası
Ürün ayrıntıları

Kaide makine iyi bilinen pexa EVOH içeren boru makine üreticileri Çin biridir ve mutlaka vardır bir sahip olmaya değer. Toptan pexa EVOH içeren boru hatları, 3 kat pexa boru Makinası, pexa EVOH içeren boru extruderler, pexa EVOH içeren boru ekipman, pexa EVOH içeren tüp hatları uygun bir fiyata bizim fabrikadan hoş geldiniz.

Esas olarak 3 kat /EVOH Pex-a boru üretmek için makine yapım Pex-a bileşik EVOH İÇEREN boru, iki ayrı adımlarla bu PEXa/EVOH İÇEREN kompozit boru üretilmektedir: ilkidir tek katmanlı PEXa boru, üretilen ham Ekstruder tarafından; İkincisi dış EVOH İÇEREN oksijen bariyer tabaka kaplama ve yapışkan tabaka, bu iki Ekstruderleri ile Co-ekstrüzyon kalıp baş tarafından üretilen 's.


Satırı modeli

Vida çapı

L/D

Üretim kapsamı

Üretim hızı

SJ-30/25 x2

30mm

25:1

Ф16 - 32mm

10m/dak


● Çizgi özellikleri


◎Advanced Co-ekstrüzyon teknolojisi ile iki Ekstruderlerde ve sıkıca kesin boyutu ile kompozit boru bağ yapar Co-ekstrüzyon kalıp kafa kalıp.

◎The vida ve EVOH İÇEREN reçine özelliğine göre tasarlanmış özel. Oksijen bariyer reçine baskısı yüksek erime istikrarlı ekstrüzyon için uygundur.

◎SIEMENS PLC kontrol sistemi witn eşitleme denetim işlevi, bu iki çekme makineleri ve iki Ekstruderlerde kontrol etmek kolay.

◎Anti-UV tip boru üretmek aynı hattı ile olabilir.

● Üreten boru

EVOH İÇEREN oksijen bariyer kompozit boru avantajları:

◎Excellent geçirgenliği olmayan ve koku koruma, iyi anti-ultraviyole ışın ve büyük Kanal'ın ömrü büyütmek ve etkili bakteri iç borular üreme önlemek diğer etkidedir.

◎This tür bir boru-ecek-si olmak iyi bir Pazar umutları ve mevcut ve gelecekteki zamanında geniş uygulama.

● Üretim hattı serisi

EVOH İÇEREN kompozit boru Makinası tek katman boru, üretebilir ve ayrıca üç kat veya beş-katman, gibi:

◎ PB/EVOH İÇEREN boru üretim hattı,

◎ PE-RT /EVOH boru üretim hattı,

◎ PE-Xa/EVOH İÇEREN boru üretim hattı,

◎ PE-Xb/EVOHpipe üretim,

◎ PP-R/EVOH İÇEREN boru üretim hattı,

◎ PA/EVOH İÇEREN boru hattı.

Sorgulama