Düz Damla Sulama Boru Makinası
Düz Damla Sulama Boru Makinası
Ürün ayrıntıları

Kaide Makina, Çin'de tanınmış düz damla sulama borusu makine üreticilerinden biridir ve elbette buna sahip olmaya değerinizdir. KAIDE 'den rekabetçi fiyatlarla damla sulama şeritleri, damla sulama şeridi ekipmanları, düz damla sulama hortumu makinesi, düz damla sulama boru sistemleri, düz damlatıcı sulama hortum hatlarına hoş geldiniz.

Bu düz damla sulama şeridi üretim hattı daha da geliştirilmiş ve üretilmiştir; binlerce yüksek hızlı ve kompozit boru üretim hattının tüm teknolojisini optimize ederek, dünya standartlarında seviye donanımının ileri teknolojisini emer. En yüksek hızda, tam otomasyonda ve üstün stabilitede liderdir.


model

Extruder

Üretim
hız

Damlatıcının tanımlanması
hız

Bant kalınlığı
menzil

Delme
hız

Nominal
Güç

KDDG-Ⅱ

SJ-60/36

180m / dak

1000-1200pcs / dakika

0.15-0.6mm

≤900pcs / dakika

120kW

KDDG-Ⅲ

SJ-60/36

180m / dak

1000-1200pcs / dakika

0.15-0.9mm

≤900pcs / dakika

125kW

KDDG-Ⅳ

SJ-60/36

180m / dak

1000-1300pcs / dakika

0.15-1.2mm

≤900pcs / dakika

145KW

Kontrol sistemi


◎ Bu Düz damla sulama bandı hattına Advanced Siemens PCC kontrol sistemi uygulanmıştır. KAIDE, Çin'de bu tür bir kontrol sistemini başarıyla benimsemiş tek üreticidir.

◎ Bu sistemin akıllı fonksiyonları, tüm hat senkron kontrolü gibi herhangi bir sapma olmaz. Tek dokunuşta hız artışı veya azalması kontrolü, yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü vb., Hattın güvenilir ve rahat çalışmasını sağlayabilir.


● Gravimetre sistemi

◎ Bu düz damla sulama şerit hattına metre başına boru ağırlığının yüksek hassas kontrol sistemi uygulanır. Bu tür bir cihaz, malzemeyi metre başına ve hat hızında değişime göre tam olarak besleyecektir; Üretilen borunun kesin bir gram ağırlık kontrolü elde etmek için. Bu da devreye alma süresini kısaltabilir ve hammaddelerden tasarruf edebilir.

● Damlatıcı ayırma sistemi

◎ Nano ölçekli lazer tanıma cihazı ve damlatma düzenleyici reddetme cihazı gibi en gelişmiş algılama teknolojileri uygulanmakta ve damlatıcıların üretim aşamasında% 100 nitelikli olmasını sağlamaktadır.

◎ Damlatıcı Ayırma Hızı: 1100 adet / dakika


● Çekme makinası ve Zımbalama Makinası

◎ Bu damla sulama boru makinesinin iki kademeli kesme makinesi servo kontrol uygular ve çekme hızı, istikrarlı ve güvenilir çekme, düşük gürültü ile üretim gereksinimine göre eşzamanlı olarak ayarlanabilir.

Delme makinesi

Bu damla sulama boru makinesi, online kör delik tespit sistemi ile donatılmıştır; sistem delinmemiş boruyu tespit ettikten sonra boruyu otomatik olarak keser ve bobin çalışma pozisyonunu değiştirir ve atık boru koşullarını zamanında raporlar.


● Otomatik Sargı Makinesi

◎ Otomatik sarma makinesi servo motor tarafından tahrik edilir ve SIEMENS PLC sistemi tarafından kontrol edilir.

◎ Bu düz damla sulama şerit hattında servo geçişi ve gerginlik kontrol sisteminin uygulanması, sargı hızını ve hat hızının yüksek senkronizasyon koşulunu sağlayarak sargılı bobinleri düzgün ve düzgün hale getirebilir.

◎ Üretim sırasında, sarma makinesi boruları kesebilir ve makaraları ayar uzunluğuna göre otomatik olarak değiştirebilir. Ayrıca her bir bobinin uzunluk etiketini de yazdırabilirsiniz.


KAIDE Damla Sulama Boru Makinesi (Yuvarlak ve Düz) .pdf


Sorgulama