PE-AL-PE Gaz Boru Ekstrüzyon Hattı
PE-AL-PE Gaz Boru Ekstrüzyon Hattı
Ürün ayrıntıları

Kaide Makina, Çin'de bilinen pe-al-pe boru ekstrüzyon hattı üreticilerinden biridir ve elbette buna sahip olmaya değerinizdir. Fabrikamızdan rekabetçi fiyatlarla toptan pe-al-pe gaz boru ekstrüzyon hattına hoş geldiniz.


PE-AL-PE Gaz Boru Üretim Hattı

Yüksek Verimli Extruder

Bu PE-AL-PE boru hattının yüksek verimli ekstrüzyon makinesi, KAIDE firması tarafından özel olarak bağımsız olarak tasarlanmıştır.

○ İç PE Katman Ekstrüzyon Cihazı,

İç Tutkal Katmanı Ekstrüzyon Cihazı,

Dış PE Katman Ekstrüzyon Cihazı,

Dış Tutkal Katmanı Ekstrüzyon Cihazı


Ultrasonik Kaynak Makinesi

Alüminyum tüp ultrasonik kaynakla kapatıldı, yüksek ve iyi bilinen kaynaklı marka kaynakçıya sahip ve hatta kaynak dikişi düzgün ve güçlü.


Alüminyum boru şekillendirme kalıpları

Teknoloji orijinal üretim makinesi teknolojisine dayalı olarak daha da geliştirildi.

Alüminyum boru şekillendirme kalıpları ve ko-ekstrüzyon kalıp kafa kalıpları, boru şekillendirme hassasiyetini ve üretim hızını büyük ölçüde arttıran ithal edilmiş yüksek hassas CNC makinesi ile optimize edilmiş ve üretilmiştir.

PLC kontrol sistemi

PE-AL-PE Boru Ekstrüzyon Hattı, orijinal Siemens yeni nesil tam renkli ekranlı PLC kontrol sistemini benimser, bu da yüksek hızlı senkron kontrol ve tüm üretim hattının güvenilir çalışmasını sağlar.


Üretilen PE-AL-PE Gaz Borusu

PE AL PE GAZ BORULARI çok hızlı ve kısa sürede empoze edilen bir üründür. Gaz sistemlerinin yapımına daha fazla katılım sağlayacak malzeme olacaktır.

  Nedenlerin yattığı yerler:

    Gaz Dağıtım Şirketlerinin Kabulü

   Malzeme olarak, PE-AL-PE BORU bakırdan çok daha ekonomiktir ve galvanizli çelik boru neredeyse aynı maliyettedir;

   Yüklenmesi çok daha kolaydır, tüm sistemin tamamlanması 1-2 saat sürer; ağır araçlar gerekmez, kurulum çalışanları hızlı öğrenebilir ve enerji tasarrufu yapabilir;


  Esneklik   Her yön değiştirmede ihtiyaç duyulmayan armatürlerin avantajına sahiptir, gaz sızıntısını önler ve maliyetten tasarruf sağlar.

  Minimum yaşam süresi 50 yıldır.


PE-AL-PE Gaz Boru Makinası (marketone@kai-de.com) .pdf
Sorgulama