Çakışan PPR Al PPR Boru Makinası
Çakışan PPR Al PPR Boru Makinası
Ürün ayrıntıları

Kaide Makina, Çin'de tanınmış örtüşen ppr al ppr boru makinesı üreticilerinden biridir ve elbette buna sahip olmaya değerinizdir. Hoşgeldiniz toptan ppr al ppr boru hatları, alüminyum ppr boru makinesi, 5 kat ppr boru makinesi, ppr alüminyum boru ekipmanları, ppr al ppr boru ekipmanları fabrikamızdan rekabetçi fiyatlarla.

Bu PPR AL PPR Boru Hattı, 5 katlı kompozit alüminyum-plastik boru, PPR malzemeleri + Yapıştırıcı malzemeler + Alüminyum malzeme + Yapıştırıcı malzemeler + PPR malzemeleri üretmek için kullanılır. Bu tür PPR AL PPR boruları, özellikle sıcak su temini için yüksek sıcaklık direnci ile uygulanmaktadır.


Hat Modeli

Ekstruder Modeli

L / D

Üretim Kapsamı

Üretim
hız

Nominal Güç

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф20-63mm

12m / dakika

154KW


● Yüksek Verimli Ekstrüzyon Cihazı

◎ Bu Al-plastik kompozit boru hattının yüksek verimli ekstrüdörü KAIDE şirketi tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

◎ Aşağıdakilerden oluşur:

İç PPR Katman Ekstrüzyon Cihazı, İç Tutkal Katmanı Ekstrüzyon Cihazı, Dış PPR Katmanı Ekstrüzyon Cihazı, Dış Tutkal Katmanı Ekstrüzyon Cihazı.


● Alüminyum boru şekillendirme kalıpları

◎ Teknoloji orijinal üretim makinesi teknolojisine dayalı olarak daha da geliştirildi.

◎ Alüminyum boru şekillendirme kalıpları ve ko-ekstrüzyon kalıp kafa kalıpları, boru şekillendirme hassasiyetini ve üretim hızını büyük ölçüde artıran ithal edilmiş yüksek hassas CNC makinesi ile optimize edilmiş ve üretilmiştir.


● PLC kontrol sistemi

Beş kat alüminyum plastik boru hattı orijinal Siemens yeni nesil tam renkli ekranlı PLC kontrol sistemini benimser, bu da yüksek hızlı senkron kontrol ve tüm üretim hattının güvenilir çalışmasını sağlar.


Alumminum Plastics pipe machine.pdf


Sorgulama