Çakışan PERT Al PERT Boru Makinesi
Çakışan PERT Al PERT Boru Makinesi
Ürün ayrıntıları

Kaide Makina, Çin'de tanınmış örtüşen pert al pert boru makinesı üreticilerinden biridir ve elbette buna sahip olmaya değerinizdir. Fabrikamızdan rekabetçi fiyatlarla toptan pert al pert boru hatları, ppr al pert boru makinesi, alumium pert boru makinesi, alu pert boru üretim hatları, pe al pe boru makinasına hoş geldiniz.

Bu PERT AL PERT Boru Hattı, 5 katlı kompozit alüminyum-plastik boru, PERT malzemeleri + Yapıştırıcı malzemeler + Alüminyum malzeme + Yapıştırıcı malzemeler + PERT malzemeleri üretmek için kullanılır. PERT AL PERT boru bu tür Zemin ısıtma sistemi, sıcak su taşıma vb için esas uygulanır.


Hat Modeli

Ekstruder Modeli

L / D

Üretim Kapsamı

Üretim
hız

Nominal Güç

SJ-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф16-32mm

12m / dakika

93kW

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф16-63mm

12m / dakika

154KW


● Yüksek Verimli Ekstrüzyon Cihazı

◎ Bu Al-plastik kompozit boru hattının yüksek verimli ekstrüdörü KAIDE şirketi tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

◎ Aşağıdakilerden oluşur:

İç PERT Katmanı Ekstrüzyon Cihazı, İç Tutkal Katmanı Ekstrüzyon Cihazı, Dış PERT Katmanı Ekstrüzyon Cihazı, Dış Tutkal Katmanı Ekstrüzyon Cihazı.


● Ultrasonik örtüşen kaynakçı

◎ Alüminyum boru ultrasonik örtülü kaynakla oluşturulmuştur. Kaynak dikişi ve kalitesiyle bile, kaliteli ve iyi bilinen bir marka kaynakçı kullanır.

      

● Alüminyum boru şekillendirme kalıpları

◎ Teknoloji orijinal üretim makinesi teknolojisine dayalı olarak daha da geliştirildi.

◎ Alüminyum boru şekillendirme kalıpları ve ko-ekstrüzyon kalıp kafa kalıpları, boru şekillendirme hassasiyetini ve üretim hızını büyük ölçüde arttırmış ithal edilmiş yüksek hassas CNC makinesi ile optimize edilmiş ve üretilmiştir.


● PLC kontrol sistemi

Beş kat alüminyum plastik boru hattı orijinal Siemens yeni nesil tam renkli ekranlı PLC kontrol sistemini benimser, bu da yüksek hızlı senkron kontrol ve tüm üretim hattının güvenilir çalışmasını sağlar.

Alumminum Plastics pipe machine.pdf


Sorgulama