Hakkımızda

Kaide Plastics Machinery Co, ltd özellikle yüksek hızlı boru üretim hattı ve kompozit boru üretim hattı için plastik boru ekstrüzyon makineleri, fazla 20 yıllık bir deneyime sahiptir.


KAIDE şirketinin Ar-Ge ekibi, 2001 yılından itibaren "Yüksek Hızlı Plastik Boru Üretim Hattı" üzerine yoğunlaşmış, Pekin Kimya Üniversitesi'nden Prefessor Wu ile bir araya gelmiş, ilk başarıyla geliştirilen "Yüksek Etkili, Düşük Enerji Tüketimi" ni amaçlamıştır. 2003 yılında yüksek hızlı PPR boru üretim hattına sahip olan şirket, KAIDE tarihinin dönüm noktasındadır ve Çin'deki plastik makineleri alanlarında büyük etki yaratmıştır.

Bu eğilimin ardından Pekin Kimya Üniversitesi'nden teknoloji desteği ile yüksek hızlı PEX-b boru makinesi, yüksek hızlı PE-RT boru hattı, yüksek hızlı cam elyafa PPR boru makinesi, yüksek hızlı damla sulama boru makinesi ard arda başlatıldı. Bu arada, KAIDE, Çin'deki Kompozit Oksijen Bariyeri EVOH boru ekstrüzyon teknolojisini inceleyen eyalest fabrika, artık ekstrüde edilmiş kompleks hammaddelerin en olgun teknolojisine sahip bulunuyor. Bu süreç boyunca, KAIDE, Ulusal Buluş Patentleri bol kazanmaktadır.

Ve Advanced Enterprise, Ulusal dışsal Engerprises, Teknoloji Katkı Ödülü, Yüksek Teknoloji Şirketleri, Creditable Enterprises, vb. Olarak ödüllendirildi.

KAIDE ayrıca 3 kat Glassfiber PPR boru makinesi, 3 veya 5 Kat PE-XB / EVOH boru makinesi, 3 veya 5 kat PE-RT Boru Makinesi, 5 Katmanlı Alüminyum Plastik Boru Makinası gibi Çok katmanlı kompozit boru ekstrüzyon makinesi araştırma kendisini adamıştır Pex-al-pex boru hattı, pe-al-pe boru hattı, pert-al-pert boru hattı, ppr-al-ppr boru makinesi), zaten bileşik boru Çin'de makine yapma lider üreticisi haline geliyor.


Şimdi, KAIDE'nin boru hattı serisi şunları içerir:

Yerden Isıtma Borusu Makaraları ( PEX-B boru makinesi PE-RT Boru Makinası / Pex-al-Pex Boru Hattı) ;

● Su Boru Makinası ( Glassfiber PPR Boru Hattı , PB Boru Hattı , EVOH Boru Hattı , vb.);

● Sulama Boru Makinesi ( Düz Damla Sulama Boru Makinesi , Yuvarlak Damla Sulama Boru Makinesi );

  Telekom Optik Elyaf için Mikrodenetleyici HDPE Silikon Çekirdekli Boru Makinası;

Büyük Çaplı HDPE Boru Üretim Hattı

LDPE Su Arıtma Boru Üretim Hattı

● Tıbbi Tüp Yapma Makinesi

Makine, Rusya, ABD, Kore, Cezayir, Mısır, İran, Japonya, Kırgızistan, Kıbrıs, Fas, Ukrayna, Meksika, Estonya, Suudi Arabistan, Özbekistan, vb. Gibi yüksek bir itibar kazanmış birçok ülkeye ihraç edilmiştir. Müşterilerden.

 

KAIDE'nin Profesyonel Ar-Ge ekibi, teknolojinin lider konumunu korumak için optimize edilmesine sürekli olarak odaklanmaktadır. Makine üretiminin tüm süreci yüksek kalite kontrolündedir. Hammadde alımı, parça imalatı, daha sonra hattın denenmesi, her noktada sıkı kalite talebi var, yüksek kaliteli bir ürünün müşteriye teslim edileceğinden emin olmak; ABB, Siemens, Schneider, Autonics, SMC, Delta, ORMON, Eurotherm, PAKER gibi bazı elektrikli parçalar için tanınmış şirketler ile işbirliği yapıyoruz.